Salı , Mart 12 2019
Ana Sayfa / THY İletişim / Bingöl THY İletişim

Bingöl THY İletişim

Türk Hava Yolları ülkemizin en büyük hava yolu şirketidir. Yurtiçi uçuşları ile birlikte dün yanın birçok noktasına uçuşlar gerçekleştirmektedir. Bingöl THY iletişim numarası olarak müşteriler 0850 302 54 93 numarasını arayarak bilet satış işlemlerini ve uçuş bilgilerini öğrenebilirler. Türk hava yolları ile Bingöl’den direk uçuşlar Ankara’ya yapılmaktadır. Yurtdışına ya da yurtiçinde diğer illere yapılacak olan uçak yolculukları buradan aktarma yapılarak gerçekleştirilmektedir. Uçuşlar karşılıklı olarak yapılmaktadır.

Uçak Bileti

Türk Hava Yolları ülkemiz vatandaşlarına avantajlı ve ucuz bilet satın alabilmeleri için uçuş tarihinden çok önce rezervasyon yapmalarını önermektedir. Bingöl THY iletişim numaralarını arayarak, uçuş günlerini ve bilet fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Uçak bileti almak istediğinizde müşteri hizmetleri ile görüşerek online olarak biletinizi alabilirsiniz. Ya da Bingöl THY bilet satış noktalarından istediğiniz tarihe uygun olan uçuş seferine biletinizi rahatlıkla alabilir ya da rezervasyon oluşturabilirsiniz.

Check-in İşlemleri

Türk hava yolları şirketi müşterilerine kaliteli hizmet sunabilmek için uçak bilet işlemlerinin online olarak yapılmasını sağlamakta ve online olarak check-in işlemlerini yaparken çeşitli avantajları sunmaktadır. Bingöl THY iletişim bilgileri üzerinden check-in işlemlerinin nasıl ve ne zaman yapılması gerektiği hakkında bilgi alabilirsiniz. İsteyen yolcular havaalanında THY bürolarında da check-in işlemlerini yapabilirler.

Ek Hizmetleri

Türk Hava Yolları yolcularına ek hizmet olarak belirli bir kapasiteye kadar ücretsiz bagaj taşıma hakkı vermektedir. Bingöl THY iletişim merkezleri bilet satışlarında sizleri bagaj konusunda bilgilendirecektir. Türk Hava Yolları Türkiye içi uçuşlarının tamamında yolcularına bilet durumlarına göre ücretsiz bagaj olarak, business Class bilet sahibi yolculara 30 kg, Economy Class biletli yolcularına ise 20 kg ücretsiz bagaj hakkı vermektedir. Bu ölçüler haricinde olan her fazla kg için ek ücret almaktadır.

hakkında Uçak Bileti

İlginizi Çekebilir

Adıyaman THY İletişim

Gezginler, Adıyaman ilinden Türk Hava Yolları müşteri hizmetleri ile 0850 302 54 93 numaralı telefonu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir