Pazartesi , Mart 11 2019
Ana Sayfa / THY İletişim / Kayseri THY İletişim

Kayseri THY İletişim

0850 302 54 93 numaralı telefondan ulaşılması mümkün olan Türk Hava Yolları, Türkiye’nin bayrak taşıyıcı hava yolu firmasıdır. Aynı zamanda dünyanın en çok noktasına uçan ve üst üste beş defa layık görüldüğü Avrupa’nın en iyi hava yolu firması olma unvanına da sahiptir. Yolcular, Kayseri THY iletişim bilgileri sayesinde hem çok konforlu hem de vakit kazandırıcı derecede hızlı bir yolculuk gerçekleştirebilirler. Aynı zamanda Türk Hava Yolları, Kayseri’den pek çok noktaya da ulaşıma imkan tanımaktadır.

Çağrı Merkezi Marifetiyle Hangi İşlemler Yapılabilir?

Türk Hava Yolları çağrı merkezi kullanılarak pek çok işlem icra edilebilmektedir. İlk olarak bilet rezervasyon ve bilet satın alma işlemleri rahatlıkla icra edilebilir. Bunun yanı sıra yolcular satın almış oldukları biletleri üzerinde değişiklik ve iptal gibi işlemleri de rahatlıkla icra edebilirler. Kayseri THY iletişim bilgilerini kullanarak çağrı merkezi ile irtibata geçen yolcuların promosyon biletleri üzerinde değişiklik ve iade gibi işlemleri son derece sınırlı bir şekilde yapabileceği de hatırlanmalıdır.

Çağrı Merkezi Hizmeti Ücretli midir?

Türk Hava Yolları, çağrı merkezi hizmetlerini her zaman için ücretsiz sunmaktadır. Aynı zamanda Türk Hava Yollarının mil programı olan Miles & Smiles üyelerine özel çağrı merkezi hizmetleri de mevcuttur. Çağrı merkezi, günün her saati, aynı zamanda haftanın her günü hizmet sunmaktadır. Kayseri THY iletişim bilgilerini kullanan yolcular, çağrı merkezi personellerinden pek çok konu hakkında destek isteyebilecektir.

THY ile Nerelere Uçmak Mümkündür?

Türk Hava Yolları ile Kayseri’den Türkiye’de pek çok noktaya ulaşmak mümkündür. Yolcular, Kayseri THY iletişim bilgileri sayesinde ilk olarak Türk Hava Yollarının bir alt markası olan Anadolujet ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na uçabilirler. Buna ek olarak doğrudan Türk Hava Yolları ile İstanbul Atatürk Havalimanı’na da ulaşılması mümkündür. Ayrıca yolcular aktarmalı olarak dünyadaki ve Türkiye’deki pek çok yere de konforlu ve hızlı bir şekilde ulaşabilirler.

hakkında Uçak Bileti

İlginizi Çekebilir

Adıyaman THY İletişim

Gezginler, Adıyaman ilinden Türk Hava Yolları müşteri hizmetleri ile 0850 302 54 93 numaralı telefonu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir