Pazar , Mart 10 2019
Ana Sayfa / Pegasus İletişim / Diyarbakır Pegasus İletişim

Diyarbakır Pegasus İletişim

Diyarbakır Pegasus İletişim : 0850 302 54 93

pegasus iletişim ücretsiz çağrı merkezi
pegasus iletişim ücretsiz çağrı merkezi

PEGASUS HAVAYOLLARI; KONFORLU VE GÜVENLİ UÇUŞUN ADRESİ

Türkiye’nin en tecrübeli ve en güvenli havayollarından biri olan Pegasus havayolu, yirmi yıllık bir tecrübeye sahiptir. Uçuş güvenliğine fazlasıyla önem veren Pegasus havayolları deneyimli kadrosu ve deneyimli ekip çalışanlarıyla uçuş güvenliği ve uçuş emniyetini en üst seviyede tutmaktadır.

Uygun ve ulaşılabilir fiyatlardan biletlerini satışa sunmaya çalışan Pegasus havayolları, kalite ve müşteri memnuniyetini gözardı etmez.

Sürekli gelişim halinde olan teknolojiye ayak uydurmaya özen gösterir.

Günümüzde uçak kalkış saatlerinin sürekli sarkıtılması sorununa dikkat çekerek, uçak kalkış saatlerine özen gösterme konusunda bir numara olmayı amaçlar. Bununla ilgili bilgileri aylık olarak internet sayfasından paylaşır.

Gaziantep uçuşlarında Pegasus Havayolları Şirketinde birçok özel kampanya bulunuyor. Gaziantep’ten İstanbul Ankara İzmir gibi büyük şehirlere uçuş mevcut olmakla birlikte, aktarmalı uçuşlarla farklı ülkelere ve şehirlere gitmek mümkündür.

PEGASUS HAVAYOLLARI ŞİRKETİNİN UÇUŞ YAPTIĞI LOKASYONLAR

Birçok farklı ülke ve şehire uçuş yapan Pegasus Havayolları Şirketi gidilmek istenen rota üzerinden size en avantajlı en uygun uçuş güzergahını sunmaya çalışır. Uçuşlar aktarmalı veya aktarmasız şekilde söz konusu olabilir. Bunu yolculuk yapmaya başlayacağınız ve gideceğiz yer belirler.

  PEGASUS HAVAYOLLARI ŞİRKETİNDEN BİLET DEĞİŞİKLİĞİ NASIL YAPILIR?

Pegasus Havayollarından yapacağınız uçuşlarda size bilet değişikliği konusunda da pek çok imkan sağlanacaktır. Öncelikle Diyarbakır Pegasus iletişim hattı olan 0850 302 54 93 numaralı telefonu arayarak Pegasus Havayolları İletişim Hattı Şirketine ulaşabilir istediğiniz değişiklikleri buradan halledebilirsiniz.

İnternet üzerinden değişiklik yapmak da mümkündür. On-line satış kanalları üzerinden bilet değişikliği yapmak için “Bilet İşlemlerim” menü butonundan PNR( rezervasyon) NUMARASI ve soyadını yazarak giriş yaparak değişiklikleri gerçekleştirebilirsiniz. Acentelerden alınan bilet değişiklikleri için de bu imkanlar geçerlidir.

Dost sitelerimizden bir tanesinde de pegasus havayolları diyarbakır şubesi hakkında iletişim bilgilerine yer verilmiştir. Dileyen yolcularımız bu sitemizi de ziyaret ederek diyarbakır şehrimizde bulunan uçak bileti satış ofisleri hakkında daha detaylı bilgi alabilirler.

hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Çanakkale Anadolu Jet İletişim

Çanakkale ülkemiz tarihinde önemli bir yere sahiptir ve her yıl binlerce kişi bu ilimizi ziyaret …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir