Pazar , Temmuz 21 2019
Ana Sayfa / THY İletişim / Erzurum THY İletişim

Erzurum THY İletişim

Erzurum Türk Hava Yolları telefon numarası 0850 302 54 93’tür. Türkye’nin doğusunda yer alan ve kış olimpiyatları ile dünyanın gözünü çevirdiği Erzurum, yöresel yemekleri ve hediyelik eşyaları ile de dikkat çekmektedir. Erzurum THY iletişim üzerinden bu bölgeye dair bütün uçuş seferleri sorgulanabilir. Türk Hava Yolları firması, Erzurum’dan hem yurt içine hem de yurt dışına seferler düzenlemektedir.

Erzurum THY Telefon

Yemekleri, olimpiyatları, kayak merkezleri ile yerli ve yabancı turistin gözünün üzerinde olduğu Erzurum şehri, pek çok açıdan ziyaret etmeye değerdir. Türkiye’de Erzurum THY iletişim bilgilerine erişim sağlayabilmek için web üzerinden araştırma yapılabilir. Türk Hava Yolları şirketi tüm müşterilerine 0850 302 54 93 hatlı numara üzerinden bütün dünya dillerini kullanarak hizmet vermektedir.

Erzurum’dan Uçak ile Nereye Gidebilirim?

Ülkenin doğusundaki inci olarak bilinen Erzurum’dan Türk Hava Yolları firmasının düzenlediği pek çok sefer ile istenilen noktaya ulaşım sağlamak mümkündür. Erzurum THY iletişim bilgileri üzerinden firmanın müşteri temsilcisi ile görüşme sağlanabilir. Gerek iç hatlar üzerinden gerek dış hatlar üzerinden sefer yapan Türk Hava Yolları firması, Erzurum Havalimanı üzerinden seferlerini gerçekleştirmektedir. Gidilecek olan bölgenin yoğunluğuna göre ve yolcu sayısına göre gün içerisinde birden fazla sefer düzenlenebilir.

THY Müşteri Hizmetleri

Erzurum üzerinden gitmek istediğiniz nokta her neresi olursa olsun biletinizi almadan önce Erzurum THY iletişim numarası üzerinden sefer sorgulaması yapabilirsiniz. Türk Hava Yolları müşteri hizmetleri numarası 0850 302 54 93 olup, bu numarayı kullanarak gideceğiniz yere ilişkin günlük sefer sayısı ve sefer saati gibi bilgilere erişim sağlayabilirsiniz. Türk Hava Yolları şirketi her uçuş seferinde olduğu gibi Erzurum uçuşlarında da güvenilir ve konforlu bir hizmet vermektedir.

Konuyu Değerlendir

hakkında Uçak Bileti

İlginizi Çekebilir

Kayseri THY İletişim

0850 302 54 93 numaralı telefondan ulaşılması mümkün olan Türk Hava Yolları, Türkiye’nin bayrak taşıyıcı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir