Cuma , Mart 15 2019
Ana Sayfa / Pegasus İletişim / Gaziantep Anadolu Jet İletişim

Gaziantep Anadolu Jet İletişim

Gaziantep bulunduğu konum ve gelişmiş sanayisinden dolayı ülkemizin birçok yerinden binlerce kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Gaziantep’e gitmek isteyenler 0850 302 54 93 ücretsiz çağrı merkezini arayabilir ve uçak biletleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Gaziantep Anadolu jet iletişim numaraları sizlerin Gaziantep’e veya Gaziantep’den yapacağınız uçak yolculuğu için sefer saat ve zamanlarını öğrenmenizi sağlayacaktır. Peki, Gaziantep Anadolu Jet İletişim adresi nedir?

Gaziantep Yolculuğu

Gaziantep Anadolu Jet iletişim numaraları yapacağınız uçak yolculuğu için ekonomik fiyatlara bilet alma yollarını gösterecektir. Gaziantep sanayisi sayesinde gelişmiş ve Güneydoğunun en büyük ilidir. Bu özelliği hava trafiğini yoğun yapmaktadır. Anadolu jet insanlara rahat ve ucuz uçuş imkânları verdiği için Gaziantep’e yapılacak uzak mesafe yolculukta tercih edilmektedir. Dönemsel kampanyalar yaparak sefer sayısını ve yolcu sayısını artırmaktadır.

Online Bilet İşlemleri

Gaziantep Anadolu Jet iletişim merkezi tüm uçuş işlemlerini online yapabilme fırsatı vermektedir. Uçuş planlarınız için, online rezarvasyon, bilet satın alma, check-in işlemleri, koltuk seçimi gibi birçok işlemlerinizi online olarak yapabilirsiniz. Online rezarvazyon yapmak istiyorsanız uçuşa en az 72 saat kalmış olması gerekir. Uçuştan 2 saat öncesine kadar online bilet alabilir ve check-in işlemleri yapabilirsiniz. Online check-in işlemleri yaptığınızda havalimanında sıra beklemek zorunda kalmazsınız ve zaman kazanmış olursunuz. Erken check-in işlemlerinde koltuk seçme fırsatı bulabilirsiniz. Havalimanında yapılacak check-in işlemlerinde koltuk seçimi yapılmamaktadır.

Taşınacak Ürünler

Gaziantep Anadolu jet iletişim numaralarını bilet almadan önce arayarak, hangi tür ürünlerin taşınmasına izin verildiği, ücretsiz bagaj hakkının ne kadar olduğu konusunda bilgi alabilirsiniz. Anadolu jet firması uçuş güvenliği için belirlenen yasaklı ürünlerin taşınmasına izin vermemektedir. Bu ürünler arasında, kesici, delici, patlayıcı ürünler, silah çeşitleri, radyoaktif ürünler, kıymetli evrak özelliği olan kâğıtlar gibi eşyalar bulunmaktadır.

hakkında Uçak Bileti

İlginizi Çekebilir

Çanakkale Anadolu Jet İletişim

Çanakkale ülkemiz tarihinde önemli bir yere sahiptir ve her yıl binlerce kişi bu ilimizi ziyaret …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir