Perşembe , Ağustos 1 2019
Ana Sayfa / Pegasus İletişim / Gaziantep Sunexpress İletişim

Gaziantep Sunexpress İletişim

SunExpress İletişim

Gaziantep SunExpress İletişim Bilgileri

Gaziantep SunExpress Telefon : (0850) 302 54 93
Gaziantep SunExpress İletişim :  (0850) 840 48 05
Gaziantep SunExpress Uçak Bileti Müşteri Hizmetleri :  (0850) 840 48 31
Gaziantep SunExpress Bilet Mail Adresi :  [email protected]
Gaziantep SunExpress Adres :  Yenigöl Mahallesi, Nergiz Sokak No. 84 Muratpaşa / Antalya TR 07230

Gaziantep Güneydoğu Anadolu bölgemizin en gelişmiş illerinden birisidir ve buranın yerleşim tarihi oldukça eskilere dayanmaktadır. Kalabalık nüfusu ve zengin kültürü hava yolculuğunun fazla olmasına neden olmaktadır. Sunexpress birçok noktadan Gaziantep’e direk uçuşlar gerçekleştirmektedir. Gaziantep sunexpress iletişim çağrı numarası 0850 302 54 93 sizlere tüm uçuş hizmetleri hakkında bilgilendirme yapacaktır. Çağrı merkezini arayarak, uçuş seferleri, bilet fiyatları, uçak içi hizmetleri gibi tüm merak ettiğiniz konularda bilgiler alabilirsiniz.

Sunexpress Gaziantep Seferleri

Gaziantep sunexpress iletişim merkezimiz yurtiçin ve yurtdışı uçuşlarınız hakkında sizlere bilgi vermektedir. Sunexpress ile Gaziantep’den, İzmir, İstanbul, Ankara ve Antalya havaalanlarına aktarmasız uçuşlar karşılıklı olarak yapılmaktadır. İletişim merkezimizi arayarak gideceğiniz noktaya göre sefer tarihleri ve saatleri hakkında bilgiler alabilirsiniz. Yurtdışı uçuşları belirli dönemlerde yapılmaktadır. Bu bilgileri çağrı merkezimizden öğrenerek yurtdışı uçuşlarınızı planlayabilirsiniz.

Ücretsiz Bagaj Hakkı

Sunexpress firması tüm yolcularına 15 kg’dan 40 kg’a kadar ücretsiz bagaj hakkı vermiştir. Bu iniş noktasına ve bilet türüne göre değişmektedir. Yurtiçi ve yurtdışı farklılıklar bulunmaktadır. Gaziantep sunexpress iletişim merkezimizden ücretsiz taşıyabileceğiniz bagajlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Bilet türüne göre yurtiçin uçuşlarda, SunEco biletli yolcular 20 kg, SunClassic biletli yolcular 25 kg, SunPremium yolcular ise 30 kg taşıyabilmektedir. Fazla olan bagajlarda kg başına 6 TL ücret alınmaktadır. Aktarmalı uçuşlarda ekstra aktarma ücreti de bulunmaktadır.

Uçak Biletleri

Sunexpress ile yapacağınız uçuşlarınızı daha ucuza getirebilmek ve ucuz bilet satın alabilmek için, Gaziantep sunexpress iletişim merkezimiz ile iletişime geçmeniz önerilir. Uçuş tarihinize göre size tüm fiyat seçenekleri sunulacaktır. Erken rezervasyon her zaman uçak biletlerinizi ucuza almanızı sağlayacaktır. Sunexpress firması en ekonomik uçak biletlerini SunEco tarifesinde sunmaktadır. Diğer tarifeleri daha konforlu uçuşlar sunmaktadır.

Konuyu Değerlendir

hakkında Uçak Bileti

İlginizi Çekebilir

Çanakkale Anadolu Jet İletişim

Çanakkale ülkemiz tarihinde önemli bir yere sahiptir ve her yıl binlerce kişi bu ilimizi ziyaret …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir