Cumartesi , Mart 9 2019
Ana Sayfa / THY İletişim / Gaziantep THY İletişim

Gaziantep THY İletişim

İnternetten bulduğunuz Gaziantep thy iletişim adresine bağlı olan 0850 302 54 93 nolu telefon, Türk Hava Yolu’nun resmi telefon numarasıdır. Gaziantep’ ten yapacağınız yolculuk için Türk Hava Yolu firmasını içiniz rahat bir şekilde tercih edebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmak için büyük çaba sarf eden Türk Hava Yolu firmasının müşteri hizmetlerine 0850 302 54 93 nolu hattı aracılığı ile bağlanabilirsiniz. Türk Hava Yolları Gaziantep’ten iç hat ve de dış hatlara sayısız sefer düzenlemektedir.

Türk Hava Yolu Gaziantep İletişim Numarası

Gaziantepliler ve de Gaziantep’e tatile gelen tatil severler; gideceğiniz şehir ya da ülke ile ilgili, uçuş seferleri hakkında bilgi almak için Gaziantep thy iletişim numarasını tuşlayarak bilgi edinebilirsiniz. 0850 302 54 93 nolu numara Türk Hava Yolları’na ait müşteri hizmeti numarası olmakla beraber, sizlere sunulan ücretsiz bir hizmettir. Bu telefon numarası sayesinde Türk Hava Yolları’nın şubelerine gitmeden de tüm dilek ve şikâyetlerinizi yetkililere bildirebilirsiniz. Aynı numara vasıtası ile Gaziantep’ten yolculuk yapmayı planladığınız yere düzenlenen uçak seferleri ile ilgili bilgi edinip, uçak biletinizi alabilirsiniz.

Türk Hava Yolu Müşteri Temsilcisi İle Nasıl Görüşebilirim?

Gaziantep’ten yapacağınız uçak yolculuğu ile ilgili Türk Hava Yolu şirketinin müşteri temsilcisiyle görüşmek için internetten Gaziantep thy iletişim diye yaptığınız aramalar sonucunda 0850 302 54 93 hattı karşınıza çıkacaktır. Bu numara ücretsiz bir servistir. Dolayısıyla Türk Hava Yolu müşteri hizmetleri ile yapacağınız görüşmeler ücrete tabi değildir.

Bebeğiniz İle Uçuş Yapabilirsiniz

Uçak yolculuğu yapmak istiyor ancak bebeğiniz ile bu yolculuğu yapabilir misiniz bilmiyorsanız, Gaziantep thy iletişim numarasından bebeğiniz ile ilgili bilgi alabilir, doktor raporu eşliğinde yolculuk edebilirsiniz. Bebeğiniz ile güvenli bir yolculuk için en doğru adres Türk Hava Yolu’dur.

hakkında Uçak Bileti

İlginizi Çekebilir

Kayseri THY İletişim

0850 302 54 93 numaralı telefondan ulaşılması mümkün olan Türk Hava Yolları, Türkiye’nin bayrak taşıyıcı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir