Pazartesi , Temmuz 22 2019
Ana Sayfa / Pegasus İletişim / Giresun Anadolu Jet İletişim

Giresun Anadolu Jet İletişim

Giresun Karadeniz sahilinde bulunan bir ilimizdir. Ordu ile yakın olduğu için Ordu – Giresun havalimanı iki İle hizmet vermektedir. 0850 302 54 93 çağrı merkezi Anadolu jet uçak bileti almanız için sizlere yardımcı olacaktır. Giresun Anadolu jet iletişim merkezlerinden de rezervasyon ve bilet satın alma, bilet iptal ettirme gibi işlemleri yaptırabilirsiniz.

Anadolu Jet

Giresun Anadolu Jet iletişim merkezi Ordu – Giresun havalimanına yapılacak uçuş günleri ve saatleri hakkında sizleri bilgilendirecektir. Buradan sadece yurtiçin uçuşlar yapılmaktadır. Yurtdışı uçuşlar için Ankara veya İstanbul aktarmalı uçuşlardan faydalanabilirsiniz. Giresun’a uçuşlar esnek gün tarifesi ile yapılmakta ve mevsimlere göre uçak sefer sayıları değişebilmektedir. Anadolu jet, uçmayan kalmasın ilkesi ile hizmet vermeye başlamış ve en ekonomik uçuşlar düzenlemektedir.

Bilet Alma ve Check-in

Giresun Anadolu Jet iletişim numarasını aradığınızda size bilet satın alma işlemlerinizde ve biletleriniz için check-in işlemlerinde kolaylık sağlayacaktır. Esnek gün tarifesi ile uçuşlar düzenlendiği için, günler öncesinden uçak gün ve saatini öğrenerek online olarak rezervasyon yapabilirsiniz. Erken rezervasyon her zaman size daha ucuz bilet alma imkanı sunacaktır. Biletlerini online sistem üzerinden alarak elektronik biletinizi oluşturabilirsiniz. Yine almış olduğunuz biletleriniz için check-in işlemlerini de online olarak yapabilirsiniz.

Hizmetler

Uçak ile seyahat yapmayı düşünüyorsanız, Giresun Anadolu jet iletişim numarasını arayarak planlarınızı yapabilir ve erken rezervasyonlarınızı yapabilirsiniz. Anadolu jet firmasının vermiş olduğu hizmetler arasında, ücretsiz bagaj hizmeti ve uçak içi ikram hizmetleri bulunmaktadır. Ücretsiz bagaj hizmeti olarak her yolcuya 15 kg kargo bölümü bagaj hakkı verilmektedir. Yolcular küçük ebatlı eşyalarını kabin içi bagaj bölümüne alabilirler. Kabin için ücretsiz bagaj hakkı ise 8 kg’dır. Fazla olan kg başına fazladan ücret ödersiniz.

Konuyu Değerlendir

hakkında Uçak Bileti

İlginizi Çekebilir

Çanakkale Anadolu Jet İletişim

Çanakkale ülkemiz tarihinde önemli bir yere sahiptir ve her yıl binlerce kişi bu ilimizi ziyaret …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir