Pazartesi , Mart 11 2019
Ana Sayfa / Pegasus İletişim / Giresun Sunexpress İletişim

Giresun Sunexpress İletişim

SunExpress İletişim

Giresun SunExpress İletişim Bilgileri

Giresun SunExpress Telefon : (0850) 302 54 93
Giresun SunExpress İletişim :  (0850) 840 48 05
Giresun SunExpress Uçak Bileti Müşteri Hizmetleri :  (0850) 840 48 31
Giresun SunExpress Bilet Mail Adresi :  [email protected]
Giresun SunExpress Adres :  Yenigöl Mahallesi, Nergiz Sokak No. 84 Muratpaşa / Antalya TR 07230

Ülkemizin yeni havalimanlarından birisi olan Giresun – Ordu havalimanına sunexpress firması uçuşlar düzenlemeye başlamıştır. Giresun sunexpress iletişim numaramız 0850 302 54 93 üzerinden uçuşlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Amacımız tüm yolcularımıza en iyi hizmetleri sunabilmektir. Bilet satın alma, uçak içi hizmetleri, uçuş öncesi ve sonrası hizmetler hakkında doğru bilgiler vererek, müşterilerimizin konforlu yolculuk etmelerine sağlamaya çalışmaktayız. Sunexpress Samsun uçuşlarının bazılarını Çarşamba havalimanının bakımda olduğu zaman Giresun havalimanına gerçekleştirmektedir.

Sunexpress Giresun Seferleri

Giresun sunexpress iletişim numaralarımızı arayarak, iç hat ve dış hat uçuşları hakkında bilgi alabilirsiniz. İç hat uçuşlarımızı, Amasya – Merzifon, İzmir ve Antalya havalimanlarına gerçekleştirmekteyiz. Dış hat uçuşlarımız ise haftada bir olmak üzere, Stuttgart, Frankfurt, Düsseldorf ve Köln şehirlerine yapılmaktadır. Dış hat uçuşları Samsun Çarşamba havalimanı kapalı olduğu dönemlerde gerçekleştirilecektir.

Fazla Bagaj Ücreti

Sunexpress ülkemizdeki tüm uçuşları için yolcularına bilet durumları ve iniş noktalarına göre farklı bagaj hakkı tanımaktadır. Giresun sunexpress iletişim merkezimize iniş noktanızı ve bilet türünüzü belirterek ne kadar ücretsiz bagaj taşıyabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Sunexpress yurtiçi uçuşlarda fazla olan her bir kg başına yolcularından 6 TL, yurtdışı uçuşlarında ise 10 euro ücret almaktadır. Bu tarifeler yolcu başına uygulanmaktadır. Her yolcu için ayrı bagaj hakkı vardır.

Özel Hizmetler

Giresun sunexpress iletişim merkezimiz bilet alışlarınızda ve yapacağınız rezervasyonlarda faydalanabileceğiniz hizmetler konusunda bilgilendirme yapmaktadır. En önemli hizmetlerden birisi koltuk rezervasyonu yapmanızdır. Almış olduğunuz biletlerin check-in işlemlerini yaparken, istediğiniz koltuğu seçebilmeniz için, check-in işlemlerinizi son ana bırakmadan önceden yapmalısınız. Havalimanında yapacağınız check-in işlemlerinde görevliler size boş koltukları sıradan vereceği için istediğiniz koltuğu seçemeyeceksiniz. Diğer özel hizmetlerimiz ise uçak içerisinde yapılacak olan içecek ve yiyecek ikramlarıdır.

hakkında Uçak Bileti

İlginizi Çekebilir

Çanakkale Anadolu Jet İletişim

Çanakkale ülkemiz tarihinde önemli bir yere sahiptir ve her yıl binlerce kişi bu ilimizi ziyaret …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir