Cuma , Mart 15 2019
Ana Sayfa / Pegasus İletişim / Hakkari Anadolu Jet İletişim

Hakkari Anadolu Jet İletişim

Kültür, tarih ve sanatın buluştuğu yer olan Hakkari’ye Anadolu jet ile gitmek istiyorsanız, 0850 302 54 93 numarasını aramalısınız. Hakkari Anadolu Jet iletişim numaralarını da arayarak hangi günler uçak olduğunu, bilet fiyatları ve rezervasyon işlemleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Anadolu jet ülkemizde yurtiçin uçuşları düzenleyen ve uçmayan kalmasın ilkesi ile ucuz uçak bileti fırsatları sunan bir havayolu firmasıdır.

Direk ve Aktarmalı Uçuşlar

Hakkari Anadolu Jet iletişim merkezi gitmek istediğiniz yere göre size bilgilendirme yapacaktır. Hakkari Yüksekova Selahattin Eyyübi havalimanından Anadolu jet uçakları direk olarak Ankara’ya uçuş yapmaktadır. Farklı bir ile gitmek istiyorsanız, Ankara aktarmalı olarak uçuş yapabilirsiniz.

Uçak Bileti Rezervasyonları

Hakkari Anadolu Jet iletişim numarasını aradığınızda öncelikle hangi gün uçuşların olduğunu öğrenmelisiniz. Uçuş gününe göre uçak bileti rezervasyonlarınızı iletişim merkezinden veya online sistemler üzerinden yapabilirsiniz. Anadolu jet uçak bileti rezervasyonlarını uçuş saatine 72 saat kalana kadar yapabilirsiniz. Online sistemleri kullanarak elektronik uçak biletinizi hazırlayabilir ve uçağın kalkmasına 2 saat kalana kadar satın alabilirsiniz. Check-in işlemlerini de online olarak yapmanız sizlere farklı avantajlar sunacaktır.

Uçuş Öncesi Bilinmesi Gerekenler

Hakkari Anadolu Jet iletişim merkezinden merak ettiğiniz tüm bilgileri alabilirsiniz. Öncelikle bulunduğunuz yerden havalimanına ulaşımın nasıl yapılabileceği hakkında bilgi almalısınız. Uçağa geç kalmamak için ulaşım planınızı önceden hazırlamalısınız. Anadolu jet uçuş günü ve saatini öğrenmeli ve en ekonomik bileti almaya çalışmalısınız. Biletinizi aldıktan sonra, check-in işlemleri ve ücretsiz bagaj bilgilerini kontrol edin. Anadolu jet yurtiçin uçuşlarda yolcu başı 20 kg ücretsiz bagaj hakkı tanımaktadır. Ayrıca online check-in işlemlerinizi yaparken, koltuk seçimi de yapabilirsiniz. Havalimanında yapılacak olan check-in işlemlerinde size koltuk seçimi hakkı verilmeyecek ve boş koltuklar sıradan verilecektir.

hakkında Uçak Bileti

İlginizi Çekebilir

Çanakkale Anadolu Jet İletişim

Çanakkale ülkemiz tarihinde önemli bir yere sahiptir ve her yıl binlerce kişi bu ilimizi ziyaret …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir