Salı , Mart 12 2019
Ana Sayfa / THY İletişim / Hakkari THY İletişim

Hakkari THY İletişim

Hakkari Türk Hava Yolları telefon numarası 08500 302 54 93’tür. Türkiye’nin İran ve Irak gibi ülkelerle bağlantısını sağlayan Hakkari, aynı zamanda ticari ve turistik bir şehir olarak da bilinmektedir. Hakkari THY iletişim kanalı ile beraber Türk Hava Yolları firmasının bu şehir üzerinden yaptığı uçak seferlerini sorgulayabilirsiniz. Hakkari’den hem yurt dışına hem de yurt içindeki pek çok noktaya firma uçuş düzenlemektedir.

Hakkari THY Telefon

Sınır bölgesi olmasından kaynaklı olarak pek çok defa gündeme gelen ve dünyanın gözünü çevirdiği Hakkari şehri, uçak seferleri konusunda da oldukça yoğundur. Hakkari THY iletişim numarası ile beraber Türk Hava Yolları’nın seferlerine ulaşım sağlanabilir. Türk Hava Yolları, 0850 302 54 93 hatlı numara üzerinden müşterilerine hizmet vermekte ve bütün dünya dilleri kullanılarak müşteriye bilgi sağlanmaktadır.

Hakkari’den Uçak ile Nereye Gidebilirim?

Türkiye’nin güney ülkeleri ile bağlantısını sağlayan Hakkari üzerinden dünyanın pek çok farklı ülkesine ya da Türkiye içerisindeki diğer şehirlere gidilebilmektedir. Hakkari THY iletişim kanalı ile firmaya ait olan uçak seferleri arasından tercih yapılabilir. Türk Hava Yolları, günlük uçak seferlerine ilişkin gidilecek olan bölgeye ve yolcu yoğunluğuna bağlı olarak birden fazla uçuş gerçekleştirir.

THY Müşteri Hizmetleri

Hakkari’den gitmek istediğiniz yere karar verdiğiniz zaman bilet almadan önce Hakkari THY iletişim hattını kullanarak uçuş seferlerini sorgulatabilirsiniz. Müşteri hizmetleri numarası 0850 302 54 93 olup bu numara ile müşteri hizmetlerine bağlantı kurabilmeniz mümkündür. Bazı detaylar üzerinden uçuş seferlerine ilişkin çeşitli kampanyalara da görüşme esnasında ulaşabilirsiniz. Türk Hava Yolları firması, tüm uçuşlarında konforlu bir seyahat geçirebilmeniz için gerekli olan özveriyi göstermektedir. Bilet alım işlemini THY web sitesi üzerinden de yapabilirsiniz.

hakkında Uçak Bileti

İlginizi Çekebilir

Kayseri THY İletişim

0850 302 54 93 numaralı telefondan ulaşılması mümkün olan Türk Hava Yolları, Türkiye’nin bayrak taşıyıcı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir