Pazar , Nisan 14 2019
Ana Sayfa / Pegasus İletişim / Konya Pegasus İletişim

Konya Pegasus İletişim

Konya Pegasus İletişim : (0850) 840 48 05

Konya Pegasus İletişim
Konya Pegasus İletişim

Konya Pegasus Hava Yolları, Türkiyede söz sahibi olan hava yolu firmaları arasındaki yerini uzun süredir korumaktadır. Aynı zamanda filosunu her geçen gün yenilemeye ve genişletmeye devam eden Pegasus, uçuş noktalarına da daima yenilerini eklemek ile meşguldür.

Türkiye’nin en yeni uçaklarını barındırması ve hizmet kalitesi gereği Pegasus Hava Yolları Konya şubesi, sahip olduğu liderlik koltuğunu fazlasıyla hak etmektedir. İşte bu yazıda da bu firmaya ilişkin iletişim bilgileri yer almaktadır. Konya Pegasus iletişim bilgileri arasında ücretli ve ücretsiz hizmet sunan iki ayrı çağrı merkezi yer almaktadır.

Havayolları İletişim Hattı

Konya Pegasus İletişim Bilgileri

Konya Pegasus Telefon (0850) 840 48 05
Konya Pegasus İletişim  (0850) 303 07 87
Konya Pegasus Çağrı Merkezi (0850) 840 48 05

Pegasus Hava Yolları ile Nereye Uçabilirim?

Pegasus Hava Yolları’nın Konya şubesi Türkiye’de 38, dünya çapında ise toplamda 71 uçuş noktası bulunmaktadır. Bu uçuş noktalarına daima yenileri eklenmektedir. Aynı zamanda charter seferler de icra edilmektedir. Pegasus’un charter seferlerinde ülke ya da bölge sınırlaması yoktur. Uçakların menzillerinin yeterli olması kafidir.

Aynı zamanda Türkiye içinde ve dışında direkt uçuş olmayan alanlara aktarmalı uçuşların icra edilmesi de son derece kolay olacaktır. Bunun için bekleme süreleri hayli kısa olan programlar ayarlanacaktır.

Uçak Bileti Alımı ve İptali

Uçak biletlerini almak için son derece kolay bir şekilde çağrı merkezinden yararlanmak mümkün olabilmektedir. Buna ek olarak bilet satış ofislerinden, Pegasus web sitesinden ve Pegasus mobil uygulamasından da bilet temini ve biletlerdeki değişiklik ve iptal işlemleri icra edilebilmektedir. Çağrı merkezinden yararlanmak isteyen Pegasus yolcuları, Konya Pegasus iletişim bilgilerinden de istifade edebilirler.

Pegasus Hava Yolları Olarak Hizmetlerimiz

Pegasus Hava Yolları çağrı merkezinden bilet rezervasyonu, özel hizmet talebi ve uçak içi yemek, ek bagaj hakkı, koltuk seçimi gibi ek hizmetlerin talep edilmesi de son derece kolay olacaktır. Ancak dakikası 1,50 TRY ücrete tabi olacağı unutulmamalıdır. Müsait müşteri temsilcisi olmadığında bekleme süresinde de bu ücret işlemeye devam edecektir.

Pegasus Ücretsiz Müşteri Hizmetleri

Pegasus Hava Yolları ücretsiz çağrı merkezi sadece iptal edilen ya da belirli nedenlerden dolayı gecikme yaşanan yahut değiştirilen uçuşlar için söz konusu olmaktadır. Bunlar haricinde bir konuda ücretsiz çağrı merkezinden destek almak söz konusu olmayacaktır. Ücretsiz çağrı merkezine ise 0850 228 12 12 numaralı telefondan ulaşılması söz konusu olabilecektir.

hakkında Uçak Bileti

İlginizi Çekebilir

Çanakkale Anadolu Jet İletişim

Çanakkale ülkemiz tarihinde önemli bir yere sahiptir ve her yıl binlerce kişi bu ilimizi ziyaret …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir