Cumartesi , Mart 9 2019
Ana Sayfa / Pegasus İletişim / Trabzon Pegasus İletişim

Trabzon Pegasus İletişim

Trabzon Pegasus İletişim :(0850) 840 48 05

Trabzon Pegasus Hava Yolları, 90’lı yılların başından bu yana Türk sivil havacılık sektörünün lider özel kuruluşları arasında yer almaktadır. Aynı zamanda sayısız uçuş noktası ve geniş filosu ile de göz doldurur. Üstelik ülkenin en yeni uçaklarını barındırdığı da bilinmektedir.

Hem yurt içinde hem de yurt dışında ve yavru vatan KKTC’de çok sayıda noktaya direkt ve aktarmalı seferler icra etmektedir. Trabzon Pegasus iletişim 0850 302 54 93’lü müşteri hizmetleri numarası hakkındabilgilerine ise bu yazıda değinilmiştir. Türkiye ve Dünya’nın her yerinden Trabzon Pegasus bayi’sini arayarak uçak biletinizi sorunsuz bir şekilde satın alabilirsiniz.

Trabzon Pegasus İletişim

Pegasus Hava Yolları ile Nereye Uçabilirim?

Trabzon Pegasus Hava Yolları yurt içinde 38, yurt dışında ise 71 noktaya direkt ve aktarmalı uçuşlar icra etmektedir. Bu noktaların pek çoğuna her gün seferler mevcuttur ve aynı şekilde pek çoğunda bir gün içerisinde icra edilmekte olan sefer sayısı birden fazladır. Keza KKTC’nin yurt dışı uçuş noktaları arasında yer aldığını da ifade etmek lazımdır.

Havayolları İletişim Hattı

Trabzon Pegasus İletişim Bilgileri

Trabzon Pegasus Telefon (0850) 840 48 05
Trabzon Pegasus İletişim  (0850) 303 07 87
Trabzon Pegasus Çağrı Merkezi (0850) 840 48 05

Uçak Bileti Alımı ve İptali

Pegasus Hava Yollarından alınan neredeyse tüm biletler iptal edilebilir ve değiştirilebilir niteliğe sahiptir. Ancak bu biletlerin değiştirilmesi ya da iptal edilmesi durumunda genel olarak birtakım kesintiler söz konusu olabilmektedir. Ancak Trabzon Pegasus Hava Yolları tarafından sunulan esnek bilet paketi sayesinde bu kesintiler de ortadan kalkacaktır. Uçak bileti alımı ve iptali için en kolay yollardan bir tanesinin de çağrı merkezi olduğu unutulmamalıdır. Bu nedenle Trabzon Pegasus iletişim bilgileri son derece yararlı olacaktır.

Pegasus Hava Yolları Olarak Hizmetimiz

Pegasus Hava Yolları‘na ait çağrı merkezinden her türlü işlem icra edilebilmektedir. Bunlar arasında koltuk seçimi, yemek seçimi, ekstra bagaj hakkı talebi ve buna benzer ek hizmetlerin yanı sıra uçak bileti satın alınması ve biletler ile ilgili işlemler de yer almaktadır. Ancak çağrı merkezi hizmetlerinin dakikası 1.5 Türk Lirası olarak ücretlendirmeye tabi tutulacağı da unutulmamalıdır. Bu çağrı merkezine Trabzon Pegasus iletişim numarası: 0888 228 1212 numaralı telefondan ulaşılabilmektedir. Bu numaradan Trabzon Pegasus bayi şubeleri hakkında iletişim ve adres bilgilerini talep edebilirsiniz.

Pegasus Müşteri Hizmetleri

Pegasus ücretsiz müşteri hizmetleri sadece iptal edilen ve gecikmeye tabi uçuşlar adına söz konusu olabilecektir. İki çağrı merkezine de aynı numaradan ulaşılması söz konusu olamayacaktır. Bu çağrı merkezine ise 0850 250 67 02 numaralı telefon numarasından ulaşmak icap edecektir.

hakkında Uçak Bileti

İlginizi Çekebilir

Çanakkale Anadolu Jet İletişim

Çanakkale ülkemiz tarihinde önemli bir yere sahiptir ve her yıl binlerce kişi bu ilimizi ziyaret …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir