Cumartesi , Mart 9 2019
Ana Sayfa / Pegasus İletişim / Erzurum Pegasus İletişim

Erzurum Pegasus İletişim

Erzurum Pegasus İletişim : (0850) 840 48 05

Erzurum Pegasus İletişim

Pegasus Hava Yolları, 1990 yılından bu yana her geçen sene kendisini bir miktar daha geliştirerek hizmetini sürdürmektedir. Aynı zamanda uçuş noktalarında da daima yenilerini eklemekte ve uçak filosunu da zenginleştirmeye devam etmektedir.

Türkiye’nin en genç filosuna sahip olan firmaya bu yazıda ifade edilmiş olan Erzurum Pegasus iletişim numaralarından ulaşmak son derece kolay olacaktır.

Havayolları İletişim Hattı

Erzurum Pegasus İletişim Bilgileri

Erzurum Pegasus Telefon (0850) 840 48 05
Erzurum Pegasus İletişim  (0850) 303 07 87
Erzurum Pegasus Çağrı Merkezi (0850) 840 48 05

Pegasus Hava Yolları İle Nerelere Uçabilirim?

Pegasus Hava Yolları, Türkiye içerisinde 38 noktaya direkt ve aktarmalı seferler icra etmektedir. Buna ek olarak Türkiye dışında da 71 ayrı noktaya seferleri mevcuttur. Bu seferlerin her birini aktarmalı seferler ile yurt içi ve yurt dışı noktalara bağlamak da mümkün olabilecektir. Aynı zamanda Pegasus Hava Yolları tarafından sunulan Charter uçuş hizmetleri de mevcuttur. Erzurum Pegasus iletişim numaralarından bu seferler hakkında bilgi almak mümkün olacaktır.

Bir diğer makalemiz olan İzmir Pegasus iletişim başlıklı konumuzu okumanızı tavsiye ederiz. Bu konumuzda İzmir şehirimizde bulunan Pegasus Havayolları’nın uçak biletini alabileceğiniz seyahat acenteleri iletişim ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz. www.ucakbiletitelefon.com/izmir-pegasus-iletisim

Uçak Bileti Alımı ve İptali

Uçak biletlerini almak için Pegasus çağrı merkezinden yararlanmak mümkün olabilmektedir. Ancak çağrı merkezi ücreti dakika başına 1.50 TRY’dir. Buna ek olarak Pegasus Hava Yolları ofislerinden, mobil uygulamasından ve internet sitesinden de bilet satın alınması ve biletler üzerindeki iptal ve benzeri işlemlerin icra edilmesi söz konusu olabilmektedir. 0888 228 12 12 nuamralı telefondan ücrete tabi çağrı merkezine ulaşmak mümkündür.

Pegasus Hava Yolları Olarak Hizmetimiz

Pegasus Hava Yolları’na ait çağrı merkezi üzerinden alınabilecek olan hizmetlerin başında her şeyden evvel bilet rezervasyonu gelir. Aynı zamanda biletlerdeki değişiklik ve iptal işlemleri de bu şekilde icra edilebilmektedir. Nihayetinde koltuk seçimi, uçak içi yemek siparişi ve ek bagaj hakkı gibi ek hizmetleri de çağrı merkezi üzerinden satın almak söz konusu olabilecektir.

Ancak her ülkede çağrı merkezi telefon numaralarının değişeceği unutulmamalıdır. Türkiye için çağrı merkezi telefon numarası 0888 228 12 12‘dir. KKTC için aynı numara geçerli değildir.

Pegasus Telefon

Ücretsiz müşteri hizmetlerinden yararlanmak isteyen yolcular bu hizmet kapsamında sadece Pegasus‘tan kaynaklanan nedenlerden dolayı iptal edilen ya da geciken seferlerindeki iptal, iade ve değişiklik gibi konularda destek alabilirler. Ücretsiz müşteri hizmetlerinin numarası farklıdır. 0850 250 67 02 numaralı telefon, ücretsiz müşteri hizmetleri içindir.

hakkında Uçak Bileti

İlginizi Çekebilir

Çanakkale Anadolu Jet İletişim

Çanakkale ülkemiz tarihinde önemli bir yere sahiptir ve her yıl binlerce kişi bu ilimizi ziyaret …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir