Salı , Temmuz 23 2019
Ana Sayfa / Pegasus İletişim / Şanlıurfa Anadolu Jet İletişim

Şanlıurfa Anadolu Jet İletişim

Doğunun incisi olan Şanlıurfa’dan Türkiye ya da Dünya’nın başka bir ucuna yolculuk yapmak için seçeceğiniz hava yolu firmasına ilişkin bilgileri 0850 302 54 93 nolu numaradan alabilrisiniz. Yukarıda verilen numara tabi ki Türkiye’nin bir numaralı hava yolu şirketi olan Anadolu Jet firmasına aittir. Şanlıurfa Anadolu Jet İletişim numarasını aradığınız andan itibaren alacağınız telefon hizmeti telefon faturanıza yansıtılmaz. Çünkü Anadolu Jet firması siz değerli yolcularına bu hizmeti ücretsiz olarak sunuyor.

Çocuklu Yolcular İçin Anadolu Jet

Çocuklu anne ve de babaların sık sık tercih ettiği Anadolu Jet firmasından konu ile ilgili bilgi almak için 0850 302 54 93 nolu telefon numarasını arayarak, müşteri temsilcisine bağlanıp, çocuklu yolcular için yapılan özel hizmetleri öğrenebilirsiniz. Şanlıurfa kalkışlı uçak yolculuğunuz ile alakalı olarak Şanlıurfa Anadolu Jet İletişim adresine ulaşabilirsiniz. Böylece kolaylıkla almak istediğiniz uçak bileti hakkında ki tüm detaylara ulaşım sağlamanız mümkün hale geliyor. Çocuğunuz ile birlikte uçak yolculuğu yapmanızın, çocuğunuzun sağlık durumu ile ilgili herhangi bir tehlike arz edip etmediği Şanlıurfa Anadolu Jet iletişim adresi yardımı ile teyit ettirebilirsiniz.

Yaşlı Ve Engelli Yolcular İçin Refakatçi İsteyebilirsiniz

Anadolu Jet firması, değerli yolcularına sunduğu hizmetler arasına engelli ve yaşlı yolcular için, havalimanına adım attıkları andan itibaren onlara yardımcı olacak olan refakatçi personel teminini de aldı. Yaptığı bu yenilik ile tüm müşterilerini memnun eden Anadolu Jet firması, Şanlıurfa’dan da sık sık uçuş seferleri oluşturuyor. Şanlıurfa’dan kalkış tarifeli uçuşlar hakkında tüm ayrıntıları öğrenmek için Anadolu Jet iletişim hattına 0850 302 54 93’ten ulaşabilirsiniz.

Anadolu Jet Bagaj Hakkı

Anadolu Jet’ten alacağınız biletiniz ile birlikte sizlere ücretsiz bagaj hakkı tanınıyor. Bu bagajın miktarı 30-25 kg arasında değişiklik arz ediyor.

Konuyu Değerlendir

hakkında Uçak Bileti

İlginizi Çekebilir

Çanakkale Anadolu Jet İletişim

Çanakkale ülkemiz tarihinde önemli bir yere sahiptir ve her yıl binlerce kişi bu ilimizi ziyaret …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir