Pazartesi , Temmuz 22 2019
Ana Sayfa / Pegasus İletişim / Sivas Anadolu Jet İletişim

Sivas Anadolu Jet İletişim

Anadolu jet kurulduktan sonra uçuşlarına başladığında ilk başlarda Sivas’ı uçuş planları arasına almamıştı. Daha sonraki dönemlerde planlamalara dahil etti ve Sivas Anadolu jet iletişim numarası 0850 302 54 93 ile müşterilerine her türlü hizmeti vermeye başladı. Anadolu jet Sivas’a ilk başlarda haftada 2 uçuş yaparken son zamanlarda haftada 5 uçuş yapmaya başlamıştır. Direk uçuşlar İstanbul Sabiha Gökçen havalimanına yapılmaktadır. Farklı illere buradan aktarma yapabilirsiniz. Direk uçuşlar karşılıklı olarak yapılmaktadır.

Kolay Ulaşım

Anadolu jet ülkemizde herkesin rahatlıkla uçabilmesi için en ekonomik uçak biletini sunmaktadır. Sivas havaalanına gitmek için Sivas Anadolu jet iletişim numaralarını arayarak şehrin nerelerinden servislerin kalktığını ya da diğer ulaşım seçeneklerini öğrenebilirsiniz. Anadolu jet havaalanlarından şehir merkezlerine ve şehir merkezlerinden de havaalanlarına yolcuların rahat ulaşımı için servis imkanı sunmaktadır. Ayrıca bilet satın almak içinde farklı yerlerde acente aramanıza gerek yoktur. İletişim numaraları size yardımcı olacaktır.

Ne Kadar Ücretsiz Bagaj Taşıyabilirim?

Sivas Anadolu Jet iletişim bilgileri sizlere ücretsiz bagaj hakkında bilgi verecektir. Anadolu jet her uçuşta yolcu başına ücretsiz bagaj olarak 15 kg bagaj, 8 kg kabin içi eşya taşıma hakkı vermektedir. Ayrıca bebek yolcular içinde 10 kg ücretsiz bagaj hakkı bulundurmaktadır. Fazla olan her kg başına sizden ek ücret istenecektir.

Online Check-in İşlemleri

Sivas Anadolu jet iletişim numarasını arayarak, bilet satın alma, rezervasyon işlemlerinizi yapabilirsiniz. Hatta Anadolu jet sitesi üzerinden online bilet alma işlemlerinizi ve bilet check-in işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Online check-in işlemleri sizlere çeşitli avantajlar sunacaktır. Online olarak işlem yaptığınızda havaalanına saatler önce gitmenize gerek kalmayacak ve check-in işlemleri için havaalanında sıra beklememiş olacaksınız. Ayrıca online check-in sırasında koltuk seçimi yapabileceksiniz.

Konuyu Değerlendir

hakkında Uçak Bileti

İlginizi Çekebilir

Çanakkale Anadolu Jet İletişim

Çanakkale ülkemiz tarihinde önemli bir yere sahiptir ve her yıl binlerce kişi bu ilimizi ziyaret …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir