Cuma , Mart 8 2019
Ana Sayfa / THY İletişim / Sivas THY İletişim

Sivas THY İletişim

Sivas’a yapacağınız seyahat için bulunduğunuz yerden, hiç yorulmadan Sivas thy iletişim numarası olan 0850 302 54 93 numaralı müşteri hizmetleri hattından online olarak biletinizi satın alabilirsiniz. Günler öncesinden yapacağınız uçuş rezervasyonunuz sayesinde dilediğiniz koltuk seçimini de gerçekleştirebilirsiniz. Sivas’ta da uçuş seferleri düzenleyen Türk Hava Yolu, kurumsal bir hava yolu firması olduğu için, sizlere dünya hava yolu şirketleri ile aynı seviyede hizmet veriyor. Üst düzeyde bir uçuş kolaylığı sağlayan Türk Hava Yolu şirketinin uçuş seferleri ile ilgili diğer bilgilerine Sivas thy iletişim panelinden ulaşabilirsiniz.

Sivas Türk Hava Yolu Hizmetleri

Türkiye’nin bir ucuna seyahat kolaylığını elinizin altına kadar getiren Sivas thy iletişim kanallarını sizler için yirmi dört saat aktif hale getirdi. Günün her saatinde, 0850 302 54 93 hattını arayarak uçak seferlerinizi ayarlama imkanına, bu hizmet sayesinde sahipsiniz. Sivas’tan, Türkiye’nin ve de diğer ülkelerin bir çok merkezine sayısız uçak seferi düzenleyen Türk Hava Yolu şirketinin, avantaj dolu günlerini kaçırmamak için 0850 30 2 54 93 müşteri hizmetleri servisinden bilgi temin edebilirsiniz.

Online Bilet Ayrıcalıkları

Sivas thy iletişim kanalı ile 0850 302 54 93 hattına bağlandıktan sonra; Sivas’tan gitmek istediğiniz yere ait olan uçuş günlerine ve de saatlerine ulaşmanız oldukça kolay. Uçuş yapmak istediğiniz tarifeyi Business Class ya da Economy Class olarak seçebilirsiniz. Türk Hava Yolları’nın bir diğer hizmeti de ücretsiz bagaj alımı ile ilgilidir. Türk Hava Yolu uçuş biletinizi alırken ücretsiz bagaj hakkınız ile ilgilide müşteri temsilcinizden bilgi isteyebilirsiniz. Konu ile alakalı müşteri temsilcisi, uçak bileti sınıfınıza göre, ücretsiz bagaj hakkınız hakkında belirlenen miktarı söyleyecektir. Uçuştan önce, bagaj ağırlıklarınız kg. cinsinden hesaplanacaktır. Ücretsiz bagaj hakkınız 40 ile 25 kg. arasında deşiklik gösterebilir.

hakkında Uçak Bileti

İlginizi Çekebilir

Kayseri THY İletişim

0850 302 54 93 numaralı telefondan ulaşılması mümkün olan Türk Hava Yolları, Türkiye’nin bayrak taşıyıcı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir