Cumartesi , Mart 9 2019
Ana Sayfa / THY İletişim / Ankara THY İletişim

Ankara THY İletişim

Türk hava Yolları Türkiye’nin başkenti Ankara’da kesintisiz hizmetlerine 0850 302 54 93 nolu ücretsiz telefon hattıyla devam etmektedir. Ülkenin başkenti olması sebebiyle yoğun bir yolcu trafiğine sahip olan Ankara Türk hava yolarlı firması günlük uçuşları aksatmadan devam etmektedir. Ankara’dan başka şehirlere veya ülkelere yapılan seferler neticesinde güvenli uçuş için Türk hava yolarlı hizmetlerine devam etmektedir. Ankara thy iletişim hattıyla istenilen soru ve öneriler direk bu hatta ulaştırılabilmektedir.

Ankara THY İletişim

Türkiye’nin tüm diplomatik bireyleri ve kurumları Ankara’da olduğundan dolayı her gün her saatte uçuş trafiği yoğun bir şekilde devam etmektedir. Özellikle ek konulan seferler veya uçuş saatleri hakkında detaylı bilgi Ankara thy iletişim hattından öğrenilebilmektedir. 0850 302 54 93 nolu telefon hattı yardımıyla tüm yolcuların kolay erişimi sağlanmaktadır. Türk hava yolarlı olarak merkez Ankara kabul edildiğinden dolayı tüm şehirlere ve neredeyse tüm dünyaya yapılan seferler neticesinde sevdiklerinize ulaşmak artık daha kolay olacaktır. Ücretsiz danışma hattı tüm dünya dillerini de kapsamaktadır.

Ankara’dan Hızlı Uçak Sefer İmkânları

Hangi ülkede veya şehirde olursanız olun Ankara thy iletişim hattıyla öğrenmek istediklerinizi en geç beş dakika içerisinde öğreneceksiniz. Ankara merkez şehir olduğundan ve beredeyse tüm kurum ve kuruluşların başkentte yer alması sebebiyle Türk hava yolları üzerine düşeni yapıp yolcuların daha rahat ulaşmaları için ücretsiz danışma servisiyle kendini kanıtlamıştır.

Türk Hava Yolları Tarafından Verilen Hızlı Hizmet

Türk Hava Yolları logosu görülen her yerde kalite ve güvenli hizmet olduğu anlaşılmaktadır. Yapılan uçak yolculuklarında yolcusunu çok iyi şekilde koruyan ve birçok hakkı karşılıksız sunan hava yolu şirketi olması nedeniyle alanında bir numaradır. Ankara thy iletişim sayesinde hergün binlerce yolcu kaliteli hizmet almaktadır.

hakkında Uçak Bileti

İlginizi Çekebilir

Kayseri THY İletişim

0850 302 54 93 numaralı telefondan ulaşılması mümkün olan Türk Hava Yolları, Türkiye’nin bayrak taşıyıcı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir