Cumartesi , Nisan 13 2019
Ana Sayfa / THY İletişim / Bursa THY İletişim Bilgileri

Bursa THY İletişim Bilgileri

Türkiye’nin bayrak taşıyıcı hava yolu firması olan Türk Hava Yolları’na 0850 302 54 93 numaralı telefon ile ulaşılabilir. Bursa THY iletişim bilgileri arasında en önemli olan bu numaradır. Ancak elbette Bursa THY iletişim bilgileri bununla da sınırlı değildir. Yolcuların pek tabii firmaya ait internet sitesindeki iletişim adreslerini kullanarak mail atması da mümkündür. Ancak unutulmamalıdır ki mail atılması durumunda çok daha uzun sürede cevap alınacaktır.

Türk Hava Yolları ile Nereye Uçulabilir?

Türk Hava Yolları, Bursa’dan pek çok noktaya direkt ve aktarmalı uçuşlar gerçekleştirmektedir. Ancak bu seferlerin tamamı Türk Hava Yolları’nın alt markası olarak hizmet veren Anadolujet tarafından işletilmektedir. Bu seferler arasında en popüler olanlarından bir tanesi ise Ankara’ya gerçekleştirilen uçuşlardır. Bunun yanı sıra Bursa Yenişehir Havalimanı’ndan direkt olarak Erzurum ve Trabzon’a da uçuşlar icra edilmektedir. Tüm bunlar için yolcuların Bursa THY iletişim bilgileri olan 0850 302 54 93 numaralı telefonu arayarak rezervasyon yaptırması yeterlidir.

Çağrı Merkezi Hizmetleri Ücretli midir?

Çağrı merkezi hizmetinden Türk Hava Yolları hiçbir ücret talep etmemektedir. Buna ek olarak çağrı merkezi hizmeti yedi gün yirmi dört saat boyunca da devam etmektedir. Yolcuların, Bursa THY iletişim bilgileri vasıtasıyla bilet rezervasyonuna ek olarak bilet değişiklik ve iptalleri hakkında da işlem yapabilmesi mümkündür. Ancak bazı biletler promosyon olduğundan dolayı bu tipteki biletlerin iade ve değişiklikleri son derece sınırlıdır. Bu gibi biletlerde iptal ve iade sadece Türk Hava Yolları’ndan kaynaklı nedenlerden dolayı iptal olan ya da saati değişen uçuşlarda söz konusu olabilmektedir.

Türk Hava Yolları Bagaj Hakkı Ne Kadar?

Türk Hava Yolları, yolcularına ücretsiz bagaj hakkı tanımaktadır. Bu bagaj hakkı iç hat uçuşları için 15 kilogramdır. Dış hatlarda ise bu hak 30 kilogramdır. İç hat bağlantılı olarak dış hatlara seyahat edecek olan yolcuların bagaj hakları da 30 kilogram üzerinden hesaplanacaktır.

hakkında Uçak Bileti

İlginizi Çekebilir

Adıyaman THY İletişim

Gezginler, Adıyaman ilinden Türk Hava Yolları müşteri hizmetleri ile 0850 302 54 93 numaralı telefonu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir