Cumartesi , Mart 9 2019
Ana Sayfa / THY İletişim / Antalya THY İletişim

Antalya THY İletişim

Antalya THY İletişim : (0242) 988 01 66

Antalya şehrinin Türk Hava Yolları iletişim numarası 0850 302 54 93 olarak belirtilmektedir. Ülkenin en fazla turist alan şehri Antalya’ya özellikle yaz ayarlında uçak ile milyonlarca yerli ve yabancı turist tatil için gelmektedir. Uçak yolculuğunun konforlu ve hızlı olması nedeniyle yolcuların tek tercih nedenleri arasında gösterilmektedir.  Antalya THY iletişim sayesinde ülke içi ve ya ülke dışına istediğiniz uçuşu seçme hakkına sahipsiniz.

Müşteri Hizmet Hattıyla Sorunuz Kalmasın

Türk hava yollarının Antalya’da bulunan şubesi sayesinde Türkiye’den ve tüm dünyadan uçak seferleri kesintisiz devam etmektedir. Antalya thy iletişim bilgileri için direk olarak internetten veya Türk hava yolları şirketinden doğru bilgilere sahip olunabilinir. Antalya’dan tüm şehirlere ve tüm ülkelere uçak seferleri mevcut olup güvenli uçuşlar için gerekli donanıma sahip olunduğu açıkça görülmüştür.

Antalya THY İletişim

Antalya turizm şehri olduğundan yaz kış yüz binlerce birey buraya akın etmektedir. Öncesinde uçak bileti için Antalya THY iletişim bilgilerine ulaşırlar. Antalya’ya tatil planlarından önce uçak biletleriniz için Antalya THY iletişim numarası olan 0850 302 54 93 ortak hattan size uygun seferi seçerek onlıne bilet alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu hat tamamen ücretsiz olup gerektiği zaman aranabilme özelliği taşımaktadır.

Antalya’ya Neden Gitmeliyim?

Türk Hava Yolları uzun yıllar çizgisinden ve kalitesinden ödün vermeden devam eden havayolu şirketidir. Yaz tatilinizi sıcacık bir kumsalda geçirip birbirinden taze meyve ve sebzeyi tüketmek için Antalya şehri sizi bekliyor. Parlak güneş ve masmavi açık denizi ile zaman kavramını rafa kaldırıp eşsiz tatil planları yapabilirsiniz. Ülkemizin en önemli hava yolu şirketi olan Türk Hava Yolları iletişim Antalya (0242) 988 01 66‘dir.

numaralarından ulaşarak istediğiniz bilgiyi edinebilirsiniz. Dinlenmek ve Eğlenmenin tam merkezi Antalya olduğundan biletinizi ayırtmak için 0850 302 54 93 nolu hattı hemen arayın.

hakkında Uçak Bileti

İlginizi Çekebilir

Kayseri THY İletişim

0850 302 54 93 numaralı telefondan ulaşılması mümkün olan Türk Hava Yolları, Türkiye’nin bayrak taşıyıcı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir