Cumartesi , Mart 9 2019
Ana Sayfa / THY İletişim / Mardin THY İletişim

Mardin THY İletişim

Turistik ve tarihi Mardin şehrine gitmek isteyen kişiler için mardin thy iletişim 0850 302 54 93 numarası olup gidip gezip görmek isteyen herkes rahatlıkla ulaşıp yer ayırtabilir.

Mardin İline Nasıl Gidilir?

Güneydoğu Anadolu Bölgesinde olan Mardin tarihi bir şehir olarak ön plana çıkmaktadır. Tarih severlerin akınına uğrayan şehir kültürü ve tarihi ile adete insanları mest ediyor. Mardin ve ilçesi Kızıltepe arasında kalan büyük bir hava limanına sahiptir. Uçak yolculuğunu tercih edecek kişiler için mardin thy iletişim (0850) 302 54 93 bilgilerini alarak ve sorunsuz bir şekilde yolculuk yapabilirsiniz. Uçuş saati, fiyatı, günü ve merak ettiğiniz her şeyi rahatlıkla arayıp sorma imkanına sahipsiniz. Özellikle uzak şehirlerden Mardin’e uçmak isteyen şahıslar için konfor ve rahatlık olarak sorunsuz bir uçak yolculuğu geçecektir.

THY Rezervasyon

İster mardin thy iletişim numarasını arayarak ister herhangi bir thy şubesine giderek istediğiniz zaman yer ayırtma şansı bulabilirsiniz. Ödemenizi nakit verebileceğiniz gibi kredi kartı ile de yapabilirsiniz. İki yaş küçüklerden herhangi bir ücret alınmamaktadır. Bagaj konusunda çok titiz olup eşya ve valizleriniz itina ile yerlerine yerleştirilir. Ücretsiz bagaj hakkı yolcuların durumuna göre değişkenlik gösterir. Gerekli miktardan fazla eşyası olan vatandaşlardan için ek ücret alınmaktadır. Tarihi ve günü belli olanlar şahısların önceden rezervasyon yapması ekonomik olarak avantaj kazandırır.

THY Mardin Uçuş Saatleri

Direk uçuş imkanına sahip olacağınız gibi aktarmalı uçak seferleri de mevcuttur. Her gün uçabilme imkanınız bulunmamaktadır. Ayrıntılı bilgi aşmak için mardin thy iletişim (0850) 302 54 93 numarasını arayarak gün ve saatleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Mardin hava limanından sizi merkeze götürecek taksi veya şehir içi otobüslere binme imkanınız var.

hakkında Uçak Bileti

İlginizi Çekebilir

Kayseri THY İletişim

0850 302 54 93 numaralı telefondan ulaşılması mümkün olan Türk Hava Yolları, Türkiye’nin bayrak taşıyıcı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir